About Web site designنکاتی که در طراحی سایت باید رعایت کنید
طراحی وبسایت، به یک برنامه دقیق و یک فکر خوب نیاز دارد. مهم ترین نکته ای که در طراحی وبسایت وجود دارد این است که مخاطب خود را بشناسید.
کاربران نگاه سطحی به سایت می کنند
مهم نیست که شما چه  قدر اطلاعات خوب و مفید در وبسایتی که طراحی کرده اید، قرار می دهید. کاربران وبسایت، زمان کمی را در سایت می گذرانند تا تصمیم بگیرند که در آن وبسایت بمانند یا نه.
مطمئن باشید که در همان چند جمله اول سایت، تمام هدف و منظور خود را نشان داده باشید. بعد از آن سعی کنید که کاربر را در سایت خودتان نگه دارید.
حتی جملات کوتاه هم طولانی هستند.
پاراگراف ها را تا حد امکان کوتاه انتخاب کنید.
صفحات را هم تا حد امکان کوتاه انتخاب کنید.
بخش ها را هم تا حد امکان کوتاه انتخاب کنید.

web site design important questions

  • هدف از طراحی این وب سایت چیست؟

 آیا قرار است که محصولی را به فروش برسانید؟ آیا هدف وب سایت معرفی خود و کسب و کارتان است؟ آیا قصد معرفی شرکت خود را دارید؟ هدف تبلیغاتی یا اطلاع رسانی دارید؟ یا می خواهید هنر، توانایی و مهارت های خود را معرفی کنید؟

  • دامنه مورد نظر خود را انتخاب کرده اید؟

 دامنه در شناساندن و معرفی وب سایت شما بسیار مهم است. این نام باید مربوط به هدف و محتوی کلی سایت باشد. به خاطر سپردن آن باید راحت باشد و تعداد کاراکترهای آن خیلی زیاد نباشد.

  • آیا کلمات کلیدی سایت خود را تعیین کرده اید؟

این یکی از مهم ترین مواردی است که باید به آن توجه داشته باشید کلمات کلیدی وب سایتتان است. کلمات کلیدی سایت توسط موتورهای جستجو مورد استفاده قرار می گیرند. هر چه قدر این کلمات، با دقت بیشتری انتخاب شده باشند، شانس سایتتان را در موقعیت مناسب در موتورهای جستجو بهتر می کنند.

SEO WEbsite design nikoowebعبارت   SEO که مخفف Search Engine Optimization است، به معنی بهینه سازی وب سایت ها جهت موتور جستجو می باشد. یعنی به طور اصولی و بدون پرداخت هزینه، ترافیک را به سمت وب سایتی که طراحی کرده اید هدایت کنید. به دست آوردن درجه ای در بین ده نتیجه اول موتورهای جستجو، به طور معمول ترافیک زیادی را به سمت وب سایت شما هدایت میکند، چرا که بیشتر کاربران، همان صفحه اول نتیجه جستجو را مشاهده می کنند. در بهینه سازی وب سایت، مانند تبلیغات پولی، در موتورهای جستجو، هزینه ای جهت داشتن درجه بالاتر پرداخت نمی شود بلکه موتور جستجوهایی مانند google، bing، Yahoo و.. اگر محتوی وب سایت طراحی شده توسط شما را به آنچه که کاربر جستجو می کند، بیشتر نزدیک بدانند، درجه بالاتری به آن اختصاص خواهند داد.

خدمات نیکو وب

طراحی و پیاده سازی وب سایت های شخصی، شرکتی، مذهبی، هنری، فروشگاه اینترنتی
به روز رسانی و بازسازی وب سایت های قدیمی
پشتیبانی وب سایت های موجود
طراحی پورتال سازمانی
تهیه محتوی و مطالب وب سایت ها و پورتال ها
انجام امور گرافیکی وب سایت ها
مشاوره در زمینه طراحی وب سایت و پورتال
طراحی وب سایت با استفاده از جوملا
طراحی وب سایت های سازگار با موبایل (ریسپانسیو)
ارائه خدمات مدیریت وب سایت
بهینه سازی وب سایت های موجود

تماس با ما

شما از طریق شماره تلفن 09203220424 و یا ایمیل آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید می توانید جهت طراحی سایت با نیکو سایت در تماس باشید