طراحی سایت دکتر سهیل محمدی دندانپزشک

طراحی وب سایت واکنش گرا (responsive) دکتر سهیل محمدی قایقچی، دندان پزشک توسط نیکو وب انجام شد. این وب سایت که به معرفی دکتر سهیل محمدی می پردازد دارای بخش های، تماس با ما، پرسش و پاسخ از پزشک، ارائه نمونه کارهای دکتر سهیل محمدی و… می باشد.

مشاهده وب سایت دکتر سهیل محمدی دندان پزشک

طراحی سایت سرزمین ذهن زیبا

طراحی وب سایت شرکت سرزمین ذهن زیبا توسط نیکو وب انجام شد. این وب سایت که به معرفی انواع بازی های فکری این شرکت می پردازد دارای بخش های معرفی محصولات، پرسش و پاسخ، آدرس فروشگاه ها به صورت نمایش بر روی نقشه، نمایش محصولات، جستجوی بازی ها و… می باشد.

این وب سایت از نظر سئو نیز موفق هست و در سرچ بسیاری از کلمه های کلیدی در صفحه اول گوگل قرار دارد.

وب سایت سرزمین ذهن زیبا

طراحی پایگاه اطلاع رسانی پیمان کاری عمومی ایران

طراحی پایگاه اطلاع رسانی پیمان کاری عمومی ایران، یکی دیگر از سایت های قدیمی نیکو وب می باشد. این پایگاه اطلاع رسانی، دارای پایگاه دانشی از مقالات، اخبار، مصاحبه و تحلیل، فایل ارائه و… می باشد.

پایگاه اطلاع رسانی پیمان کاری عمومی ایران

طراحی سایت فراتدبیر

طراحی وب سایت فراتدبیر، دکتر اکبر افتخاری، که به مباحثی چون مدیریت، تفکر استراتژیک، اطلاعات و ارتباطات می پردازد توسط نیکو وب انجام شده است. این وب سایت مقالات مفیدی در حوزه مدیریت دارد.وب سایت فراتدبیر دارای بخش مربوط به وب نوشت و وبلاگ نیز می باشد. گالری تصاویر،  معرفی فعالیت های پژوهشی انجام شده در زمینه مدیریت در این سایت آورده شده است.

وب سایت فراتدبیر

طراحی وبسایت رسمی علی فروزش

وب سایت رسمی علی فروزش، مدرس مدیریت پروژه، یکی از سایت های طراحی شده توسط نیکو وب می باشد. این وب سایت در چند مرحله آپدیت شده و امکانات مختلفی به آن اضافه شده است. در حال حاضر این وب سایت به صورت تک صفحه و جهت معرفی ایشان فعالیت می کند. بدیهی است که این سایت واکنشگرا و مناسب برای انواع دستگاه های هوشمند می باشد.

وب سایت علی فروزش

طراحی وب سایت سیدعلیرضا عظیمی پور

وب سایت شخصی علیرضا عظیمی پور، یکی از وب سایت های طراحی شده توسط  نیکو وب می باشد. این وب سایت در چهار حوزه مدیریتی، فناوری اطلاعات، زندگی هنرمندانه و اقتصادی فعالیت می کند. وب سایت شخصی علیرضا عظیمی پور، دارای محتوی به صورت وبلاگ و پست های روزانه نیز می باشد.وب سایت شخصی علیرضا عظیمی پور به طور متوسط روزانه،توسط 500 نفر بازدید می شود و این وب سایت دارای خبرنامه جهت اطلاع رسانی به اعضای آن می باشد. این وب سایت همچنین دارای بخش هایی به زبان انگلیسی می باشد.

وب سایت سید علیرضا عظیمی پور

طراحی وب سایت شخصی مهدی برهانی

طراحی وب سایت شخصی مهدی برهانی، یکی دیگر از نمونه کارهای نیکو وب می باشد. این وب سایت که از قدیمی ترین وب سایت های طراحی شده توسط نیکو وب می باشد، جهت ارائه اشعار شاعر به کار رفته است. در این وب سایت، دفترهای شعر شاعر، گالری عکس، امکان نظر دهی و… وجود دارد. این وب سایت واکنشگرا نمی باشد.
وب سایت شخصی مهدی برهانی- روشنا