طراحی وب سایت Diamond quality UAE

این وب سایت به زبان انگلیسی طراحی شده و جهت معرفی خدمات و محصولاتی در زمینه مبلمان اداری، کابینت، وسایل منزل چوبی و تجهیزات معماری داخلی می باشد. جهت مشاهده این وب سایت به لینک زیر مراجعه کنید

مشاهده وب سایت دیاموند کوآلیتی

طراحی وب سایت axelerate

این وب سایت به زبان انگلیسی و در زمینه مشاوره در پروژه های عمرانی و ساخت و ساز در کشور کانادا طراحی شده است. این وبسایت شرکتی، دارای طرحی مینیمال می باشد

مشاهده وب سایت

طراحی وب سایت مدافون دکتر و روانشناس آنلاین

مدافون یک اپلیکیشن مشاوره پزشکی و روانشناسی، تغذیه و روانپزشکی به صورت آنلاین است. کاربران می توانند از طریق این وب سایت با پزشکانی در تخصص های عمومی، کودکان، زنان، عفونی، ریه، غدد، قلب، داخلی و… مشاوره پزشکی داشته باشند. همچنین روانپزشکان و روانشناسان آنلاین به صورت شبانه روزی در این اپلیکیشن آماده پاسخگویی به سوالات کاربران هستند.

برو به وب سایت مدافون

 

طراحی وب سایت شرکت پارس آبتین تیراژه

وب سایت شرکت پارس آبتین تیراژه جهت معرفی محصولات این شرکت که شامل افزودنی های خوراک دام و طیور، مواد اولیه صنایع غذایی، نوشیدنی ها و افزودنی های خوارک انسان می باشد راه اندازی شده است.

آشنایی بیشتر با وب سایت  

طراحی وب سایت مدیریت پروژه افق

این وب سایت جهت معرفی و فروش محصولات موسسه مدیریت پروژه افق می باشد. بخش فروشگاه این وب سایت فعال بوده و به ارائه محصول به دانشجویان دوره های این موسسه می پردازد.

آشنایی بیشتر

طراحی سایت سرزمین ذهن زیبا

طراحی وب سایت شرکت سرزمین ذهن زیبا توسط نیکو وب انجام شد. این وب سایت که به معرفی انواع بازی های فکری این شرکت می پردازد دارای بخش های معرفی محصولات، پرسش و پاسخ، آدرس فروشگاه ها به صورت نمایش بر روی نقشه، نمایش محصولات، جستجوی بازی ها و… می باشد.

این وب سایت از نظر سئو نیز موفق هست و در سرچ بسیاری از کلمه های کلیدی در صفحه اول گوگل قرار دارد.

وب سایت سرزمین ذهن زیبا

طراحی پایگاه اطلاع رسانی پیمان کاری عمومی ایران

طراحی پایگاه اطلاع رسانی پیمان کاری عمومی ایران، یکی دیگر از سایت های قدیمی نیکو وب می باشد. این پایگاه اطلاع رسانی، دارای پایگاه دانشی از مقالات، اخبار، مصاحبه و تحلیل، فایل ارائه و… می باشد.

پایگاه اطلاع رسانی پیمان کاری عمومی ایران

طراحی سایت فراتدبیر

طراحی وب سایت فراتدبیر، دکتر اکبر افتخاری، که به مباحثی چون مدیریت، تفکر استراتژیک، اطلاعات و ارتباطات می پردازد توسط نیکو وب انجام شده است. این وب سایت مقالات مفیدی در حوزه مدیریت دارد.وب سایت فراتدبیر دارای بخش مربوط به وب نوشت و وبلاگ نیز می باشد. گالری تصاویر،  معرفی فعالیت های پژوهشی انجام شده در زمینه مدیریت در این سایت آورده شده است.

وب سایت فراتدبیر

طراحی وبسایت رسمی علی فروزش

وب سایت رسمی علی فروزش، مدرس مدیریت پروژه، یکی از سایت های طراحی شده توسط نیکو وب می باشد. این وب سایت در چند مرحله آپدیت شده و امکانات مختلفی به آن اضافه شده است. در حال حاضر این وب سایت به صورت تک صفحه و جهت معرفی ایشان فعالیت می کند. بدیهی است که این سایت واکنشگرا و مناسب برای انواع دستگاه های هوشمند می باشد.

وب سایت علی فروزش

طراحی وب سایت سیدعلیرضا عظیمی پور

وب سایت شخصی علیرضا عظیمی پور، یکی از وب سایت های طراحی شده توسط  نیکو وب می باشد. این وب سایت در چهار حوزه مدیریتی، فناوری اطلاعات، زندگی هنرمندانه و اقتصادی فعالیت می کند. وب سایت شخصی علیرضا عظیمی پور، دارای محتوی به صورت وبلاگ و پست های روزانه نیز می باشد.وب سایت شخصی علیرضا عظیمی پور به طور متوسط روزانه،توسط 500 نفر بازدید می شود و این وب سایت دارای خبرنامه جهت اطلاع رسانی به اعضای آن می باشد. این وب سایت همچنین دارای بخش هایی به زبان انگلیسی می باشد.

وب سایت سید علیرضا عظیمی پور

طراحی وب سایت شخصی مهدی برهانی

طراحی وب سایت شخصی مهدی برهانی، یکی دیگر از نمونه کارهای نیکو وب می باشد. این وب سایت که از قدیمی ترین وب سایت های طراحی شده توسط نیکو وب می باشد، جهت ارائه اشعار شاعر به کار رفته است. در این وب سایت، دفترهای شعر شاعر، گالری عکس، امکان نظر دهی و… وجود دارد. این وب سایت واکنشگرا نمی باشد.
وب سایت شخصی مهدی برهانی- روشنا