تهیه عکس یا اسکرین شات از سایت

در صورتی که بخواهید از یکی از صفحات وب سایتتان، یک عکس یا اسکرین شات تمام صفحه تهیه کنید، سایت های زیادی هستند که این کار را انجام می دهند. نتیجه خروجی بعضی از این سایت ها، ممکن است همراه با مشکلاتی باشد و یا به خوبی تهیه نشده باشد. بعضی افزونه ها هم چنین کاری را انجام می دهند

در این مقاله می خواهیم به بررسی وب سایت  capture full webpage بپردازیم. این ابزار، امکان تهیه یک اسکرین شات تمام صفحه از مرورگر را به صورت آنلاین برای شما فراهم می کند. تصویر ایجاد شده هم به صورت Image و هم به صورت فایل PDF می تواند باشد.

ادامه مطلب

چگونه در آر اس فرم جوملا شماره موبایل را اعتبارسنجی کنم؟

نحوه اعتبار سنجی شماره موبایل در rs form pro جوملا

اعتبار سنجی فیلدهای فرم در آر اس فرم، در سمت سرور صورت می گیرد. به این معنی که بعد از اینکه شما دکمه ارسال یا submit را زدید، اگر خطایی در فرم باشد نشان داده می شود. اگر بخواهید که اعتبارسنجی فرم بعد از خروج کاربر از آن فیلد انجام شود می توانید از جاوا اسکریپت استفاده کنید. در این مقاله اعتبارسنجی فیلدها به این روش توضیح داده شده است.

ادامه مطلب

چه طور آدرس های دارای www را به دامنه بدون www وبه صورت https ریدایرکت کنم؟

در این مقاله نحوه ریدایرکت کردن دامنه http://www.example.com و https://www.example.com  و http:// example.com  به دامنه https://example.com توضیح داده شده است.  در واقع به کمک این آموزش آدرس های http را به https و دارای www را به non-www تبدیل می کنید.

ادامه مطلب

ضخیم (بولد) کردن نوشته ها در تلگرام و واتس اپ

شاید شما هم دیده باشید که بعضی نوشته ها در تلگرام و واتس اپ توپُر و اصطلاحا bold هستند.

اگر شما هم دوست دارید بدون استفاده از بات ها، این کار را انجام دهید می توانید در این مقاله به آسانی با این ترفند آشنا شوید.

ادامه مطلب

پرداخت اینترنتی قبض برق

پس از اعلام شرکت توزیع برق استان تهران، درباره حذف قبض های کاغذی، لزوم آشنایی با پرداخت الکترونیکی قبض ها و صورتحساب ها بیشتر شده است. در این آموزش نحوه ثبت نام در سامانه حذف قبوض کاغذی و نحوه پرداخت آنلاین هزینه قبض به سادگی و به همراه تصاویر توضیح داده شده است. این آموزش را می توانید از طریق موبایل، انواع دستگاه های هوشمند و یا کامپیوتر مورد استفاده قرار دهید.

ادامه مطلب